Morawiecki zapowiada SZCZEPIENIE dzieci poniżej 12 lat!

Morawiecki zapowiada SZCZEPIENIE dzieci poniżej 12 lat!

Jeżeli będzie taka możliwość, to dopuścimy do szczepienia dzieci poniżej 12. roku życia. Szczepienia na wiele innych chorób są obowiązkowe – stwierdził premier Mateusz Morawiecki w trakcie spotkania w Kaliszu.

Szef rządu kontynuuje objazd po kraju w trakcie którego opowiada o skutkach wprowadzenia w życie planu „Nowy Ład”. Jednym z miejsc do którego zawitał premier Morawiecki jest miasto Kalisz. W trakcie krótkiego wystąpienia przewodniczącego KPRM pojawiła się kwestia szczepienia dzieci przeciw COVID-19.

„Jeżeli będzie taka możliwość, to dopuścimy do szczepienia dzieci poniżej 12. roku życia. Szczepienia na wiele innych chorób są obowiązkowe” – powiedział Morawiecki.

W przemowie znalazły się również elementy dotyczące programów socjalnych i demograficznych rządu Zjednoczonej Prawicy. Premier Morawiecki mówił między innymi o rozbudowywaniu projektów powiązanych z 500+.

„Warto sobie zdać sprawę, że bez dzieci nie będziemy mogli rozwijać się w długiej perspektywie, dlatego po 500 plus robimy kolejne wysiłki, żeby wesprzeć rozwój demograficzny” – stwierdził.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *